Важливу трасу можуть перекрити

У п’ятницю, 10 серпня, траса Калуш-Івано-Франківськ буде заблокована.

Мешканці села Завій обурені ситуацією, що склалася навколо місцевої дороги: “Калушліспромгосп” незаконно, на думку активістів, приватизував сільську дорогу до лісу, і селяни змушені робити гак в 12 кілометрів в один бік.

Нещодавно завійчани провели попереджувальну акцію – дві години блокували трасу Калуш-Івано-Франківськ в районі села Вістова. 20 хвилин блокування, потім 10 хвилин дорога була вільна. Наступного дня селяни, влада, активісти, “внутрішні” органи сіли за “круглий стіл”.

Втім, перемовини не вирішили проблеми, і протестувальники пообіцяли продовжити блокування траси, якщо в четвер, 9 серпня, за ще одним “круглим столом” влада не вирішить це питання. Про це інформував  активіст Пазухін Вік-Тор у мережі Facebook.

“Завтра, 9 серпня о 10-ій годині ранку, в приміщенні РДА відбудеться останній “круглий стіл” з цього питання. Якщо влада не зможе вплинути на керівника “Калушліспромгоспу” Михайла Чепіля, і справедливість не буде відновлена, акція по блокуванню траси буде продовжена до досягнення позитивного результату. Активісти запевняють: якщо керівництво району і на цій зустрічі планує морочити людям голови пустопорожніми обіцянками, то цей номер вже не пройде – жодних відмовок, жодних відтермінувань. Або завтра підписується конкретний документ, або акція буде продовжена, і подальші перемовини завійчани будуть проводити виключно з керівниками області Олегом Гончаруком і Олександром Сичем”, – йдеться в повідомленні.

9 серпня влада району скликала активістів села Завій, силові структури і пилорамщика Чепіля для остаточного рішення наболілого питання. Пан Чепіль на зустріч погодився, але не з’явився, кажуть протестувальники.

Джерело: galka.if.ua


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти