Експерти назвали 6 автомобілів, які нізащо не варто купувати з пробігом

Ціни на старі автомобілі знаходяться на історичних максимумах, створюючи необхідність ретельного вибору при покупці. Важливо знати, які моделі уникати, щоб уникнути потенційних проблем. На основі даних від Consumers Reports надаємо вам список шести вживаних автомобілів, придбання яких варто уникати.

Dodge Grand Caravan: Цей квадратний фургон, хоч і був знятий із виробництва у 2020 році, все ще зустрічається на вторинному ринку. Він не відрізнявся надійністю, і його придбання може призвести до проблем.

Lincoln Aviator: Помічений у проблемах з надійністю, Aviator отримав низьку оцінку за електроніку, кліматичну систему, кермо та інші характеристики.

Fiat 500: І універсал 500L, і малолітражний позашляховик 500X, ці моделі увійшли до антирейтингів надійності від експертів World Report та USNews. Вони зайняли низькі місця у своїх класах.

Volkswagen Eos: Припинивши випуск у середині 2015 року, Eos страждав від механічних проблем, особливо з електричними склопідйомниками та механізмами відкидного верху.

Mini Cooper: Ці стильні, але часто ненадійні моделі стикаються з проблемами коробки передач, зчеплення та підсилювача кермового керування.

Chevrolet Spark: Хоча доступні, Sparks мають свої недоліки, такі як неспокійне кермо і “похитно жорстка” підвіска, особливо у моделей після 2016 року.

Перш ніж ухвалити рішення про купівлю, рекомендується додатково дослідити конкретну модель, щоб уникнути неприємних сюрпризів та забезпечити вдалу покупку автомобіля.

Джерело GOBankingRates
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти