Експерти встановили найбільш надійні та ненадійні марки автомобілів у 2024 році

Вибір надійного автомобіля – це важливий крок для водіїв, які цінують поєднання якості та доступної ціни. Однак, незважаючи на старання виробників, існують марки, чиї автомобілі схильні до поломок та високих витрат на ремонт. Нещодавні дані Consumer Reports про дослідження більш ніж 330 000 автомобілів з 2000 до 2023 року виявили 12 марок, які демонструють низьку надійність і можуть ламатися вдвічі частіше. Ось список цих аутсайдерів:

Audi
Прогнозована оцінка надійності: 43
Audi, хоч і відома своїми розкішними автомобілями, за даними дослідження, стала одним із аутсайдерів у плані надійності. Високі витрати на технічне обслуговування можуть зробити володіння цим брендом дорожчим.

Chevrolet
Прогнозована оцінка надійності: 43
Chevrolet, хоч і популярний своїми бюджетними моделями, входить до списку менш надійних брендів. Очікувані витрати на ремонт можуть вплинути на загальну економічність володіння автомобілем цієї марки.

Dodge
Прогнозована оцінка надійності: 42
Dodge, відомий своїми м’язистими автомобілями, може вимагати значних витрат на технічне обслуговування. Власникам варто бути готовими до можливих ремонтів.

Ford
Прогнозована оцінка надійності: 40
Ford, будучи одним із найбільших виробників у світі, займає місце серед менш надійних брендів. Високі витрати на обслуговування можуть вплинути на загальну вартість володіння.

Lincoln
Прогнозована оцінка надійності: 38
Lincoln, прагнучи розкоші, може виявитися більш витратним в обслуговуванні. Потенційні власники повинні враховувати високі річні витрати на ремонт.

GMC
Прогнозована оцінка надійності: 36
GMC, що спеціалізується на вантажних та позашляхових автомобілях, входить до списку менш надійних марок. Власникам варто зважити на можливі витрати на технічне обслуговування.

Volvo
Прогнозована оцінка надійності: 28
Volvo, відомий своїми інноваціями в галузі безпеки, виявився менш надійним брендом. Високі витрати на обслуговування можуть здивувати власників.

Jeep
Прогнозована оцінка надійності: 26
Jeep, відомий своїми позашляховиками, може виявитися менш довговічним у плані надійності. Високі витрати на ремонт можуть стати неприпустимим для деяких власників.

Volkswagen
Прогнозована оцінка надійності: 26
Volkswagen, хоч і популярний, входить до списку менш надійних брендів. Високі витрати на обслуговування можуть вплинути на загальну вартість володіння автомобілем цієї марки.

Rivian
Прогнозована оцінка надійності: 24
Rivian як відносно новий учасник на ринку поки демонструє низьку оцінку надійності. Потенційні покупці мають уважно зважити плюси та мінуси перед придбанням.

Mercedes-Benz
Прогнозована оцінка надійності: 23
Mercedes-Benz, хоча асоціюється з розкішшю, у цьому дослідженні показав себе менш надійним брендом. Високі витрати на обслуговування можуть вплинути на загальну економічність володіння.

Chrysler
Прогнозована оцінка надійності: 18
Chrysler, який посідає останнє місце в рейтингу, демонструє дуже низьку оцінку надійності. Високі витрати на обслуговування можуть зробити володіння цим брендом малопридатним для економічних покупців.

Відповідно до того ж дослідження, також виділяються п’ять найкращих брендів серед розглянутих:

Lexus
Lexus, будучи підрозділом Toyota, славиться своєю надійністю та довговічністю. Високі оцінки надійності роблять цей бренд привабливим для тих, хто цінує безтурботне володіння автомобілем.

Toyota
Toyota, один із лідерів в автомобільній індустрії, відомий своїми довговічними та надійними моделями. Купівля автомобіля цього бренду часто асоціюється з мінімальними проблемами та низькими витратами на технічне обслуговування.

Mini
Mini, що спеціалізується на компактних автомобілях, займає місце серед найкращих за прогнозованою надійністю. Моделі цього бренду часто являють собою надійні та стильні автомобілі.

Acura
Acura, підрозділ Honda, поєднує продуктивність і надійність. Цей бренд часто цінується за свої технологічно просунуті моделі, які залишаються довговічними.

Honda
Honda, як один із світових лідерів, надає ринку надійні та економічні автомобілі. Оцінки надійності роблять Honda привабливим вибором для широкого кола покупців.

При виборі автомобіля варто звертати увагу на їхню прогнозовану надійність та середні витрати на технічне обслуговування, щоб уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому.

Джерело Finance.Yahoo
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти