Експерт розкрив водіям простий секрет, як за копійки надати автомобілю більш дорогого та солідного вигляду

Простий і доступний лайфхак може значно покращити зовнішній вигляд вашого автомобіля, зробивши його таким, що виглядає набагато дорожче, ніж він є насправді. Це так званий “Поставив і забув” гаджет, про який говорять багато автомобільних експертів.

Популярний TikTok-блогер @mueymotors поділився в одному з відео цим простим способом тюнінгу автомобіля з більш ніж 63 000 передплатниками. Його відео отримало понад 333 000 переглядів, привертаючи увагу автолюбителів, які прагнуть покращити зовнішній вигляд свого транспортного засобу.

Для лайфхака потрібний гаджет під назвою бідлок. Він може коштувати кілька тисяч гривень, і деякі моделі можуть бути заборонені для використання на дорогах. Як дешеву альтернативу можна використовувати звичайні накладки на колеса, що мають аналогічний ефект. Вони коштують кількасот гривень.

Простота установки цього пристрою вражає – лише потрібно приставити бідок до колісних дисків і щільно притиснути його. Такий простий трюк може значно покращити зовнішній вигляд автомобіля за невелику вартість.

Багато глядачів оцінили цей лайфхак, підкреслюючи його ефективність та простоту. Один із коментаторів написав: “Це найкраще, що я використав”. Інші відзначали, що це гарний спосіб зробити ваш автомобіль привабливішим, особливо якщо ви не готові витрачати багато грошей на модифікації.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти