«Євробляхерів» чекають нові штрафи

Якщо Верховна Рада прийме закони Южаніної, спрямовані на легалізацію автомобілів на єврономерах, то це може сильно «вдарити» по гаманцях власників транспортних засобів, пише MMR.

Для того, щоб поставити в Україну на облік автомобіль на іноземних номерах, його спочатку потрібно зняти з реєстрації в тій країні, де його купили. І ось тут можуть виникнути проблеми.

Наприклад, власнику автомобіля доведеться платити штраф, якщо у транспортного засобу минув термін страховки. Навіть якщо страховка прострочена на 1-2 дня – штрафу не уникнути.

За таке порушення в європейських країнах передбачено різний розмір штрафу. У Польщі, наприклад, він дорівнює 1 000 євро.

Майже всі українці, купуючи авто в Європі, в обов’язковому порядку запитують про наявність страховки. Страховка зазвичай є. Але як тільки машина продана і поїхала в Україну, її колишній власник відмовляється від страховки – він не хоче платити зайві гроші.

Ось і виходить, що українець, який купив автомобіль на єврономерах за 2-3 тис. євро, буде змушений платити мало не половину його вартості в якості штрафу. А адже ще можуть оштрафувати і в Україні за порушення терміну ввезення.

Нагадаємо, що комітет з питань податкової та митної політики вніс до парламенту законопроекти № 8487 і № 8488, які, в разі прийняття, значно зменшать розмір акцизного податку для товарів, що ввозяться в Україну автомобілів.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти