Український автопром продовжує пробивати дно

Липневий результат роботи українського автопрому в порівнянні з минулим роком зменшився на 57%, повідомляє асоціація «Укравтопром». Всього минулого місяця було випущено 221 од. автотранспорту. Негативна динаміка зафіксована також і по відношенню до червневого показника поточного року (-67%).

Формування такого негативного тренду відбулося через різке зниження обсягів великовузлового складання на заводі «Єврокар» – єдиного працюючого в цьому році підприємства легкового сегменту вітчизняного автопрому. За місяць в Соломоново було зібрано всього 150 автомобілів, що вдвічі менше ніж роком раніше і майже в 4 рази менше його червневого обсягу випуску.

Виробництво вантажних автомобілів минулого місяця становило всього 5 одиниць, що в 10 разів менше від результату річної давності. Нагадаємо, що в статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

Виробники автобусів за місяць випустили 66 машин, що на 8 шт. більше ніж в липні 2017 року і в той же час на 11 шт. менше червневого звіту.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 4074 од. автотранспортних засобів або на 1,4% менше ніж за аналогічний період минулого року.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти