Чекати в Україні? Новий хітовий американський електрокар почнуть продавати в Європі

Американський виробник електромобілів Rivian збирається розширити свою діяльність на європейський ринок за допомогою свого нового електричного позашляховика серії R2. Цей компактніший і доступніший порівняно з попередніми моделями автомобіль є значним кроком уперед для компанії і може виявитися більш придатним для європейських дорожніх умов.

З 2022 року Rivian успішно випускає свої моделі R1S і R1T на американському ринку, але поки не виходив на ринок за межами США, за винятком Канади. Однак поява моделі R2 має змінити ситуацію, дозволивши компанії запропонувати свої продукти в нових країнах Європи. Можливо, включно з Україною.

Rivian R2 являє собою більш компактну модель, яка буде заснована на новій платформі. Незважаючи на те, що подробиці про модель поки що не розголошуються, відомо, що нова платформа буде більш простою і компактною, що має допомогти знизити вартість виробництва. Передбачається, що ці зміни призведуть до суттєвої економії і зроблять електромобілі більш доступними для широкої аудиторії.

Рівіан оголосив, що модель R2 буде представлена 7 березня, і хоча поки що невідомо, коли почнуться продажі в Європі, передбачається, що компанії знадобиться певний час на створення необхідної інфраструктури для продажу та обслуговування своїх автомобілів у нових регіонах.

Джерело Carsoops
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти