В Україні хочуть посилити відповідальність за порушення правил дорожнього руху

Відповідний документ Кабмін направив у Верховну Раду, де його можуть розглянути на найближчому засіданні.

«Питання дорожньої безпеки – важливе питання. Ми бачимо резонансні ДТП, в яких, на жаль, гинуть і діти. Треба акцентувати нашу увагу на роботу груп поліції з «Укртрансбезпеки» з виявлення недобросовісних пасажирських перевізників. Я хотів би, щоб ми не тільки констатували цифри, а було принципове реагування на всі ці події з боку ГСУ (Головне слідче управління), в тому числі з боку притягнення винних до кримінальної відповідальності», – повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час наради керівництва МВС, повідомляє Авто Інформатор.

Сергій Яровий зазначив, що зараз високий рівень ДТП пов’язаний з відпочивальниками, які направляються в південні і західні регіони України.

«Ми повинні бути готові, що вони будуть повертатися назад. Посилення заходів безпеки дорожнього руху – це не тимчасова акція, а постійна робота. Зараз патрульним групам допомагають військовослужбовці Нацгвардії. Збільшена щільність патрульних постів на трасах і дорогах міжнародного значення. Все це буде тривати до закінчення туристичного сезону», – додав перший заступник міністра.

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров сказав, що для протидії високому рівню ДТП необхідно впроваджувати автоматичну фото/відеофіксації порушень правил дорожнього руху на автодорогах.

Нагадаємо, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що за останні три тижні в порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість ДТП з потерпілими зменшилася на 26,5%, а кількість травмованих в таких ДТП зменшилася на 32%.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти