Влада заборонила імпорт дизельних німецьких авто

Влада Швейцарії заборонила реєстрацію деяких нових автомобілів Mercedes-Benz та Porsche з дизельними двигунами, які показували неправдиву інформацію щодо їх шкідливих викидів. Про це повідомляє mind.ua.

Зазначається, що це рішення стосуватиметься автомобілів, імпортованих з 17 серпня. Транспортні засоби визначених моделей, які вже були ввезені до Швейцарії, можуть використовуватись і надалі, але після модифікації.

Під заборону потрапили Mercedes Vito з 1,6-літровими дизельними двигунами, Porsche Macan з 3-літровими дизельним двигунами та Porsche Cayenne з 4,2-літровими дизельним двигунами.

Автоконцерн Daimler сказав, що припинив експортувати моделі Vito після того, як німецька влада у травні наказала відкликати їх для виправлення недоліків та припинила їх реєструвати.

Нагадаємо: після гучного скандалу, який розгорівся навколо концерну Volkswagen у 2015 році, коли автовиробника впіймали на встановленні ПЗ, що навмисно приховувало справжні показники викидів, регулятори в усіх країнах стали більш пильно стежити за відповідністю автомобілів екологічним стандартам.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти