Водії назвали головні загрози на дорозі в найближчі роки

Згідно зі свіжим опитуванням, проведеним Британським королівським автомобільним клубом (RACV), однією з головних загроз безпеці дорожнього руху в найближчі роки є використання мобільних телефонів за кермом. Це результати, які ставлять під сумнів безпеку всіх учасників дорожнього руху і потребують негайної уваги з боку соціальних і законодавчих інститутів.

За даними опитування, аж 42,6% респондентів висловили занепокоєння з приводу використання мобільних телефонів під час водіння. Цей фактор став серйозною проблемою в сучасному світі, де технології стають дедалі важливішим і невід’ємним елементом нашого повсякденного життя. Однак використання мобільних телефонів за кермом може призвести до серйозних наслідків, включно з відволіканням уваги водія, зменшенням реакції та збільшенням ризику виникнення аварій.

На другому місці серед проблем, що хвилюють учасників опитування, перебувають вибоїни на дорогах, стурбованість якими висловили 31,1% опитаних. Вибоїни можуть бути не тільки джерелом дискомфорту для водіїв і пасажирів, а й становити реальну загрозу для безпеки дорожнього руху, особливо за високої швидкості руху.

Також слід звернути увагу на небезпеку перевищення швидкісного режиму, яку було названо 13,1% учасників опитування. Перевищення швидкості не тільки збільшує ризик виникнення аварій, а й збільшує тяжкість наслідків таких аварій.

І, нарешті, 13% респондентів висловили стурбованість недотриманням дистанції між автомобілями. Недотримання дистанції може зменшити час реакції водія на ситуації, що виникають на дорозі, що може призвести до зіткнень та аварій.

Узагальнюючи результати опитування, можна сказати, що використання мобільних телефонів за кермом стає однією з головних загроз безпеці дорожнього руху в найближчі роки. Однак також важливо не забувати і про інші фактори, такі як стан дорожнього покриття, швидкість руху та дотримання дистанції, які також відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки на дорогах.

Джерело whichcar.com.au
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти