Від них самі проблеми: 5 вживаних автомобілів, які вам не варто купувати

Купівля вживаного автомобіля може бути чудовою альтернативою новому, але не всі старі автомобілі є вигідними інвестиціями. Видання GOBankingRates з посиланням на групу експертів автомобільної галузі виділили 5 автомобілів, з якими краще бути обережним у вживаному стані.

1. Fiat 500
Популярний Fiat 500 зіткнувся з низькими рейтингами надійності та якості, що робить його сумнівним вибором. Покупцям слід уникати моделей з 2012 по 2016 рік через проблеми зі зчепленням і дорогі ремонти.

2. Ford Escape
Старі Ford Escape часто мають проблеми з трансмісією і підвіскою, які потребують регулярного обслуговування і ремонту, що робить їх менш привабливими для покупки.

3. Volkswagen Eos
Цей кабріолет страждає від механічних проблем з електричними склопідйомниками і механізмами відкидного верху, що може призвести до високих витрат на ремонт.

4. Chrysler 200
Проблеми з електропроводкою і двигуном роблять старі моделі Chrysler 200 2015 року менш бажаними для покупки.

5. BMW
Старі BMW часто обходяться власникам дорого як в обслуговуванні, так і в ремонті, що робить їх менш привабливим варіантом навіть з урахуванням їхнього престижу і стилю.

Під час купівлі вживаного автомобіля завжди важливо проводити додаткові дослідження та оглянути автомобіль перед покупкою, щоб уникнути потенційних фінансових проблем у майбутньому.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти