4 поради, як водієві уникнути штрафу за непристебнутий ремінь безпеки

В Україні для водіїв і пасажирів встановлено адміністративну відповідальність за їзду з непристебнутим ременем безпеки. І хоча дорожні камери в нашій країні поки що не фіксують цих порушень з боку автомобілістів, а інспекторам для складання протоколу потрібні відеодокази, керманичам слід знати, як уникнути проблем у зв’язку з подібними ситуаціями. Експерти назвали 4 важливі поради, як не потрапити на штраф “за ремінь”.

1. Встановіть на пасок спеціальну яскраву накладку: Для того щоб уникнути штрафу за непристебнутий пасок, можна скористатися спеціальними накладками на пасок, які збільшують його видимість з дальньої дистанції та не дадуть змоги інспектору безпідставно звинуватити вас у порушенні.

2. Намагайтеся одягати світлий верхній одяг: Носити світлий одяг може допомогти поліцейським помітити, що ви пристебнуті, особливо в темний час доби або в умовах поганої видимості.

3. Пристібайте ремінь, не пропускаючи його під одягом: Правильне надягання ременя без його засовування під одяг робить його більш помітним і зручним. Це допомагає уникнути штрафу і підвищує вашу безпеку на дорозі.

4. Не поспішайте з оплатою штрафу: Якщо ви все ж таки отримали штраф за непристебнутий ремінь, не поспішайте оплачувати його. Можливо, у вас є підстави для апеляції або оскарження штрафу, особливо якщо ви вважаєте, що були пристебнуті, але поліцейський цього не помітив. Також важливо з’ясувати, чи є у патрульних фото- або відеодокази вашого “порушення”. Якщо всі звинувачення спираються лише на слова поліцейських, суд, найімовірніше, скасує ваше покарання.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти