Піклуються про довкілля: співробітники Нацбанку пересіли на електрокари

Національний банк вирішив закупити електромобілі в рамках концепції поступової заміни існуючого автопарку і для зменшення шкідливих викидів в атмосферу.

Про це FinClub повідомили в прес-службі НБУ.

13 серпня Національний банк провів тендер на закупівлю трьох електрокарів сумарною вартістю в 2,84 млн грн з економією в 0,05%. Ще 131 тис грн він витратить на зарядні пристрої до них.

“Електромобілі призначені для перевезень співробітників банку в межах Києва для службових потреб, закріплення автотранспорту за окремим підрозділом або працівником не передбачено”, – розповіли в Нацбанку.

За даними НБУ, в 2017-2018 роках Національний банк вивів з автопарку 46 автомобілів. Вони були передані іншим держустановам (Міноборони, ГосЧС, СБУ, Держспецзв’язку, Управління держохорони, Держприкордонслужба, Судова адміністрація, Поліграфкомбінат, Держказначейство).

НБУ поки не знає, чи буде в подальшому ще купувати електрокари.

“Зараз Національний банк розглядає покупку трьох електромобілів як пілот. Залежно від його результатів буде плануватися подальше оновлення автопарку”, – розповіли в прес-службі.

Як повідомлялося, НБУ закупить за 2,844 млн грн три електромобіля Hyundai Ioniq Electric (в середньому по 948 тис грн) у компанії “Автоберег”.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти