В автошколі цього не вчать: 12 золотих правил водіння, які слід знати кожному водієві

Хоча автошколи навчають основ водіння, існують нюанси та тонкощі, які можна засвоїти лише з роками досвіду за кермом. Портал Avtosota зібрав 12 золотих правил від досвідчених водіїв, які можуть допомогти вдосконалити ваші навички за кермом і підвищити безпеку на дорозі.

Ідеальна позиція за кермом: При повному натисканні на педаль гальма нога має бути трохи зігнута. Це дає змогу швидше й ефективніше реагувати на ситуації на дорозі.

Нахил спинки і керма: Важливо налаштувати спинку і кермо так, щоб вони комфортно підходили під вашу анатомію і забезпечували максимальний контроль над автомобілем.

Положення рульової колонки: Рульова колонка має бути налаштована так, щоб вам було зручно маневрувати і одночасно мати доступ до інструментів керування автомобілем.

Налаштування дзеркал: Важливо правильно налаштувати дзеркала так, щоб вони забезпечували максимальний огляд ззаду і збоку, зменшуючи сліпі зони.

Безпечна відстань від краю дороги: Слідкуйте за тим, щоб триматися на дорозі так, щоб інші автомобілі не могли втиснутися у вашу смугу, забезпечуючи безпечний простір навколо вашого автомобіля.

Увага під час поворотів: Особливо уважно стежте за ситуацією на перехрестях і під час поворотів, поступаючись дорогою і передбачаючи дії інших учасників руху.

Виїзд з двору: Перед виїздом з двору обов’язково перевірте обидва боки дороги на наявність транспортних засобів, що наближаються.

Правильне використання поворотників: Поворотники – ваш найкращий друг на дорозі. Використовуйте їх своєчасно і ясно, щоб інформувати інших учасників руху про свої наміри.

На автомагістралях
Огляд транспорту, що рухається попереду: Спостерігайте не тільки за автомобілями, що рухаються перед вами, а й за транспортом, що рухається попереду, щоб мати можливість своєчасно реагувати на можливі небезпечні ситуації.

Безпечне гальмування: Вчіть правильно користуватися гальмами, особливо в екстрених ситуаціях, щоб уникнути зіткнень і аварій.

Дистанція під час обгону: Під час обгону інших транспортних засобів завжди зважайте на дистанцію та швидкість, щоб здійснити маневр безпечно для всіх учасників руху.

Розуміння неформальних сигналів: Навчіться розуміти неофіційні сигнали інших водіїв, як-от жести руками або миготіння фарами, щоб адаптувати своє водіння до поточної ситуації на дорозі.

Дотримання цих золотих правил допоможе вам стати більш упевненим і безпечним водієм, забезпечуючи собі та іншим учасникам руху безпечне пересування дорогами.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти