Механік із 56-річним стажем розповів, як виявити несправність двигуна за свічками запалювання

Механік Скотті Кілмер попередив власників бензинових і дизельних автомобілів про простий спосіб визначити стан їхніх двигунів. Експерт із 56-річним стажем запропонував водіям ретельно оглянути свічки запалювання, які відіграють ключову роль у системі запалювання і займання палива.

Свічки запалювання, хоч і невеликі, є важливим компонентом двигуна внутрішнього згоряння, і їхній стан може дати цінну інформацію про роботу двигуна. Нагар на бічній стороні свічки можуть вказувати на проблеми з системою паливних форсунок або неправильне горіння пального, що може вплинути на ефективність і надійність двигуна.

Скотті продемонстрував різні стани свічок запалювання, пояснюючи їх значення для власників автомобілів. Світлий коричневий відтінок свічки свідчить про гарний стан двигуна, тоді як наявність нагару або темний колір можуть вказувати на проблеми, такі як горіння оливи або неправильне горіння палива.

Цей простий метод перевірки може допомогти водіям виявити проблеми з двигуном до того, як вони стануть серйозними. Заміна паливної форсунки, якщо вона необхідна, може бути витратною процедурою, але раннє виявлення проблеми може допомогти уникнути більш серйозних пошкоджень і додаткових витрат на ремонт.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти