Найнадійніші великі кросовери: з’явився рейтинг 10 найкращих моделей

Коли справа доходить до вибору великого кросовера, надійність відіграє ключову роль. Експерти порталу WhatCar спільно зі страховою компанією MotorEasy провели власне дослідження, яке надає цінну інформацію про найнадійніші моделі на ринку. У його рамках було оцінено тисячі автомобілів віком до п’яти років, і результати говорять самі за себе. Середній бал надійності для великих кросоверів склав вражаючі 92,9%, що свідчить про високу якість цього класу автомобілів.

Toyota RAV4 Hybrid (2019-дотепер) – З незаперечним рейтингом надійності в 98,7% Toyota RAV4 Hybrid заслужено посіла перше місце. Цей автомобіль поєднує в собі високу прохідність і екологічну ефективність, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і безпеку на дорозі.

Lexus RX (2016-2022) – На другому місці з рейтингом надійності 98,6% розташувався Lexus RX. Елегантний дизайн, розкішні матеріали та передові технології роблять цей автомобіль привабливим вибором для багатьох автолюбителів.

Volvo XC60 бензиновий / гібридний (2017- теперішній час) – Volvo XC60 посів третю сходинку з рейтингом надійності 97.9%. Цей автомобіль вирізняється високим рівнем безпеки, сучасним дизайном і передовими технологіями, що робить його привабливим вибором для сімейних поїздок і повсякденного використання.

Honda CR-V (2018-2023) – З рейтингом надійності 97,5% Honda CR-V заслужено посідає четверте місце. Цей позашляховик відрізняється просторим і комфортабельним салоном, високим рівнем безпеки та ефективним двигуном, що робить його популярним вибором серед сімейних автомобілів.

Mitsubishi Outlander PHEV (2014-2021) – З рейтингом надійності 97,2% Mitsubishi Outlander PHEV посідає п’яте місце в списку. Цей гібридний позашляховик пропонує економічне та екологічно чисте водіння, а також просторий інтер’єр і передові технології.

Volvo XC60 diesel (2017-дотепер) – Дизельний Volvo XC60 посідає шосте місце з рейтингом надійності 96,2%. Цей автомобіль пропонує високий рівень комфорту, безпеки та прохідності, що робить його привабливим вибором для тих, хто цінує надійність і зручність.

Alfa Romeo Stelvio (2017-дотепер) – На сьомому місці з рейтингом 95,8% знаходиться Alfa Romeo Stelvio. Цей позашляховик вирізняється стильним дизайном, спортивними характеристиками та передовими технологіями, що робить його привабливим вибором для тих, хто шукає комбінацію елегантності та продуктивності.

Audi Q5 бензиновий (2018-дотепер) – З рейтингом надійності 95,6% Audi Q5 посідає восьме місце в рейтингу. Цей автомобіль поєднує в собі високий рівень комфорту, передові технології та динамічні характеристики, що робить його привабливим вибором для тих, хто цінує якість і стиль.

BMW X5 (2018-2023) – На дев’ятому місці з рейтингом надійності 95,0% знаходиться BMW X5. Цей автомобіль пропонує розкішний інтер’єр, потужні двигуни та передові технології, що робить його одним із найкращих виборів у своєму класі.

Mazda CX-5 дизель (2017-дотепер) – З рейтингом надійності 94,6% Mazda CX-5 посідає останнє місце в рейтингу. Цей позашляховик вирізняється стильним дизайном, ефективним двигуном і високим рівнем комфорту, що робить його привабливим вибором для тих, хто цінує надійність і економічність.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти