Топ-5 “секретних” функцій автомобіля, про які забуває більшість водіїв

Сучасні автомобілі – не просто засіб пересування, а високотехнологічний “організм” з масою сюрпризів. Багато водіїв просто не встигають стежити за оновленням функцій своїх “залізних друзів” і навіть не підозрюють про наявність тих чи інших “секретних” функцій. Експерти звернули увагу на низку таких можливостей, які можуть стати в нагоді в побуті автомобілістам.

Вимкнення подушки безпеки
Подушка безпеки може врятувати життя дорослого водія або пасажира, але водночас становить смертельну небезпеку для дітей. Якщо ви перевозите дитину в машині, недостатньо просто посадити її в дитяче крісло, потрібно ще відключити подушки безпеки. Зазвичай відповідний перемикач знаходиться на передній панелі.

Поворот сонцезахисної шторки
У більшості сучасних автомобілів “козирок”, який захищає водія і переднього пасажира від сонця, може повертатися в бік, прикриваючи верхню частину дверного вікна, якщо сонце світить збоку.

Нічний режим дзеркала
У багатьох машинах конструктори передбачають можливість активації електрохромного режиму в дзеркалі заднього виду. Спеціальна функція антивідблиску дає змогу вберегти водія від засліплення вночі, коли йому в очі раптово потрапляє відображення фар авто, які йдуть позаду.

Екстрене гальмування електронним “ручником”
Значна кількість водіїв навіть не підозрює, що їхній електронний ручник може використовуватися під час екстреного гальмування. При цьому система самостійно активує аварійний стоп-сигнал.

Блокування задніх дверей
Перемикач із написом “Lock” біля замка на задніх дверях є вкрай зручною функцією для водіїв, які часто перевозять дітей на задньому сидінні. Вона дає змогу заблокувати відчинення дверцят, щоб уникнути відкриття їх допитливою малечею на ходу.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти