Стукає двигун після заміни оливи: 5 причин, чому так відбувається

Після ретельної заміни оливи в двигуні автомобіля водії іноді стикаються з несподіваним звуком стукоту, який може викликати занепокоєння і хвилювання. Цей феномен, хоч і рідко, але все ж таки зустрічається, і його поява може бути пов’язана з кількома причинами. Газета.ua розглядає п’ять можливих чинників, які можуть спровокувати появу стукоту в двигуні після процедури заміни оливи.

Недостача або перевищення кількості мастила в двигуні: Неправильний рівень оливи може призвести до недостатнього змащення або надмірного тиску в системі, що може спричинити стуки або стукіт у двигуні.

Забруднений фільтр масляного насоса: Забруднення фільтра масляного насоса може перешкоджати нормальному потоку оливи в двигуні, що також може призвести до стуку.

Необхідність часу для розподілу мастила: Після заміни оливи може знадобитися певний час, щоб свіже мастило досягло всіх точок змащення в двигуні, особливо якщо автомобіль був тривалий час без використання або якщо було замінено велику кількість оливи.

Несправність масляного насоса: Якщо масляний насос не працює належним чином, він може не забезпечувати достатній тиск оливи в двигуні, що може призвести до стукотів.

Використання низькоякісної оливи та фільтра: Використання оливи низької якості або неоригінальних фільтрів також може спричинити проблеми з оливою та призвести до стукоту в двигуні.

Важливо пам’ятати, що будь-який стукіт у двигуні слід розглядати серйозно, оскільки він може вказувати на серйозні проблеми. У разі появи стуку після заміни оливи рекомендується звернутися до кваліфікованого механіка для проведення діагностики та вирішення проблеми.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти