В Україні почнуть по-новому реєструвати автомобілі

Уряд заборонив перереєстрацію, зняття з обліку авто у разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників.

Кабінет міністрів України сьогодні на своєму засіданні заборонив перереєстрацію, зняття з обліку транспортного засобу у разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників. Відповідне рішення є в розпорядженні РБК-Україна.

Кабмін прийняв постанову, внісши відповідні зміни в Порядок державно реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів, мопедів.

Зокрема, згідно з документом, в ході держреєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку транспортного засобу уповноважені особи сервісного центру Міністерства внутрішніх справ будуть перевіряти відомості про його власника в реєстрі боржників і робити відповідну відмітку на заяві власника автомобіля.

Відзначимо, що Єдиний реєстр боржників є складовою частиною Автоматизованої системи виконавчого провадження. Таким чином, основна мета – запобігання відчуження майна боржником, внесеним до реєстру. Також до реєстру вноситься інформація про осіб, які мають заборгованість зі сплати періодичних платежів більше трьох місяців, зокрема, аліментів, сплата яких здійснюється в межах виконавчого провадження. Розпорядником реєстру є Міністерство юстиції.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти