Які великі кросовери найбільш ненадійні: названо 10 моделей, які краще не купувати

Відомий автомобільний портал WhatCar опублікував рейтинг найменш надійних кросоверів. Список було складено на основі опитування 21 732 водіїв, що охоплює 178 моделей від 32 різних автовиробників. До нього увійшли 10 моделей.

Jaguar F-Pace (2016-тепер): Незважаючи на свою привабливу зовнішність і високу продуктивність, Jaguar F-Pace опинився на десятому місці через низку проблем із надійністю.

Mazda CX-5 (бензин) (2017-тепер): Хоча Mazda CX-5 часто отримує позитивні відгуки за свою керованість і комфортність, моделі з бензиновими двигунами, здається, зіткнулися з певними проблемами.

BMW X3 (бензин) (2018-тепер): BMW X3, відомий своїм динамічним стилем і розкішним інтер’єром, посів восьме місце через недоліки в надійності бензинових версій.

Citroen C5 Aircross (2018-тепер): Хоча Citroen C5 Aircross пропонує просторий інтер’єр і комфортну поїздку, деякі власники зіткнулися з проблемами, які відбилися на його рейтингу надійності.

Ford Kuga (бензин/плагін-гібрид) (2021-тепер): Ford Kuga, представлений як бензинова і плагін-гібридна модель, опинився на шостому місці через звіти про недостатню надійність.

Land Rover Defender (2020-тепер): Незважаючи на свою репутацію позашляховика, Land Rover Defender опинився на п’ятому місці через низку проблем, з якими зіткнулися його власники.

Audi Q5 (дизель) (2018-тепер): Audi Q5, відомий своїм розкішним інтер’єром і високим рівнем технологій, показав незадовільні результати щодо надійності дизельних моделей.

Range Rover Velar (2017-тепер): Хоча Range Rover Velar привабливий своїм сучасним дизайном і розкішним інтер’єром, деякі власники зіткнулися з проблемами, які відбилися на його рейтингу надійності.

MG HS (2019 – теперішній час): MG HS, хоча і пропонує привабливі ціни та хорошу комплектацію, опинився на другому місці через звіти про проблеми з надійністю.

Ford Kuga (дизель) (2013-2020): На першому місці опинився Ford Kuga з дизельним двигуном періоду з 2013 по 2020 рік, який, на думку власників, мав недостатню надійність.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти