Водіям назвали одну кнопку в авто, яка економить до двох літрів палива на годину

На тлі зростання цін на бензин і ДТП питання економного використання автомобільного пального стає як ніколи актуальним. Тут на допомогу водіям може прийти лайфак, на який звернуло увагу видання Express. Лише одна кнопка в сучасному автомобілі може заощадити “до двох літрів палива на годину”.

Так експерти звернули увагу, що у великих містах автомобілісти витрачають величезну кількість часу і палива, перебуваючи в автомобільних заторах. Дослідження показують, що в середньому на холостому ходу авто витрачає близько 0,8 літра палива на годину. Якщо додати сюди постійні прискорення і гальмування в умовах заторів, то витрата збільшується більш, ніж удвічі. До того ж експерти зазначають, що постійна робота на холостому ходу провокує знос двигуна.

Вирішити проблему пропонують простим способом – установкою в авто супутникової навігації з оновлюваними даними про завантаженість доріг на тій чи іншій ділянці. Увімкнувши кнопку GPS, можна заздалегідь дізнатися про затор попереду і перебудувати маршрут. Це дасть змогу водієві заощадити величезну кількість часу і грошей.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти