Механік назвав 6 речей, які категорично не можна робити з власним автомобілем

Практично кожен автовласник хотів би, щоб його машина служила йому якомога довше. Однак довговічність автомобіля багато в чому залежить якраз таки від поведінки водія. Тому важливо правильно експлуатувати транспортний засіб, щоб не мати з ним проблем. Експерти видання РБК-Україна з посиланням на досвідчених автомеханіків відзначили 6 речей, які категорично не слід робити зі своєю машиною.

Не нехтуйте обслуговуванням автомобіля: довга і безвідмовна робота автомобіля неможлива без регулярного техобслуговування. Для кожного механіка це “золоте правило”, тому ви ніколи не побачите машину досвідченого фахівця, в якій не замінено мастило, фільтри або інші витратні матеріали.

Уникайте використання неоригінальних запчастин: це загрожує найрізноманітнішими проблемами, аж до серйозних несправностей і дорогого ремонту. Прагнення заощадити на “репліках” може загнати автовласників у ще більшу фінансову яму.

Не використовуйте паливо, яке не підходить для вашого авто: жоден, навіть найнадійніший, двигун не витримає, якщо довго “напихати” його контрафактним паливом. Механік, який поважає себе і свій автомобіль, ніколи не заллє в паливний бак сумнівне пальне.

Не стеліть гумовий килимок, який не підходить за розміром: це може здатися дурницею, але великі килимки можуть створити серйозну проблему, перекриваючи педалі. У певний момент це може призвести до аварії.

Не ігноруйте сигнали на приладовій панелі: ці індикатори спеціально були розміщені прямо навпроти водія, щоб звертати на себе увагу. Нехтування подібними попередженнями може призвести до серйозних поломок і навіть аварій.

Не купуйте б/в шини: економія на гумі може здатися чудовою ідеєю, але важливо розуміти, що від її якості залежить не тільки справність транспортного засобу або ваша безпека, а й витрата палива. Заощадивши на шинах, ви можете отримати підвищені витрати на пальне через використання “неправильної” гуми.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти