5 найдоступніших кросоверів Chevrolet з найвищим рейтингом безпеки

Кросовери стають дедалі популярнішим вибором серед автолюбителів, і Chevrolet пропонує широкий асортимент надійних, безпечних та доступних моделей для різних потреб. Експерти TopSpeed звернули увагу, що ціла низка SUV американського бренду мають найвищу оцінку безпеки. З модельної лінійки Chevrolet вони виділили 5 таких моделей.

Chevrolet Trax (2015 – теперішній час)
Chevrolet Trax – компактний кросовер, який пропонує відмінну комбінацію економічності, зручності та безпеки. Середня ціна за старий Trax може варіюватися залежно від модельного року, що робить його доступним вибором для багатьох покупців. Trax зазвичай отримує високі оцінки в категорії безпеки від Національної адміністрації з безпеки дорожнього руху (NHTSA) та Інституту страхування безпеки дорожнього руху (IIHS).

Chevrolet Equinox (2018 – теперішній час)
Equinox – ще один популярний кросовер від Chevrolet, який пропонує просторий салон, ефективні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки. Старі моделі Equinox доступні за розумною ціною, особливо за межами гарантійного періоду. Equinox зазвичай отримує високі оцінки в категорії безпеки від NHTSA і IIHS.

Chevrolet Trailblazer (2021 – теперішній час)
Trailblazer – нове доповнення до лінійки кросоверів Chevrolet, що пропонує сучасний дизайн, просторий салон і безліч передових технологій безпеки. Як новий випуск, Trailblazer обладнаний сучасними системами безпеки та технологіями допомоги водієві, що робить його привабливим вибором для тих, хто цінує безпеку.

Chevrolet Traverse (2009 – теперішній час)
Traverse – великий сімейний кросовер, який пропонує просторий і комфортабельний салон, потужні двигуни та безліч функцій безпеки. Старі моделі Traverse можуть бути доступні за розумною ціною, особливо за межами гарантійного періоду. Traverse зазвичай отримує високі оцінки в категорії безпеки від NHTSA та IIHS.

Chevrolet Blazer (2019 – теперішній час)
Blazer – стильний і потужний кросовер від Chevrolet, який пропонує сучасний дизайн, чудову продуктивність і безліч передових технологій безпеки. Нові моделі Blazer можуть бути дорожчими, але пропозиція старих моделей може бути більш доступною. Blazer зазвичай має хороші оцінки в категорії безпеки і обладнаний сучасними технологіями безпеки і допомоги водієві.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти