Нахабству немає меж: росіяни запустили сервіс із доставки санкційних іномарок із Європи

Незважаючи на безпрецедентні санкції, пов’язані з повномасштабною агресією РФ щодо України, окупацією та анексією українських територій, російські автодилери продовжують процвітати. Днями в країні-агресорі навіть офіційно анонсували запуск сервісу, який постачатиме росіянам санкційні іномарки з Європи.

Повідомляється, що російський маркетплейс CDEK.Shopping знайшов “надійних партнерів і постачальників” за кордоном, а також розробив логістичні маршрути, що дають змогу обходити санкції та ввозити в країну машини, поставки яких були раніше заборонені. Представники компанії настільки нехтують обмеженнями, що з особливою гордістю підкреслюють – їм вдалося налагодити поставки не тільки з Китаю і Південної Кореї, а й навіть з країн Євросоюзу.

Зараз CDEK.Shopping пропонує клієнтам близько 180 популярних моделей. Послуга виконується “під ключ” з повним митним оформленням і документами. Росіянам обіцяють поставити машину з Європи в термін від 45 до 60 днів з моменту оформлення замовлення. Надалі компанія обіцяє налагодити в обхід санкцій і поставки автозапчастин.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти