Не кидайте їх у машині: 5 речей, які не можна залишати в салоні у спеку

Наближаються спекотні дні, а з ними – нові виклики для автомобілістів. Серед них проблеми зберігання деяких речей у салоні. Експерти пояснили водіям, що не можна надовго залишати в машині у спеку.

1. Електроніка: всілякі гаджети, на кшталт смартфонів, планшетів, ноутбуків під впливом високих температур можуть зламатися. До того ж у будь-яких умовах дорогі пристрої завжди привертають увагу автоворов. Тому краще не залишати їх у машині без нагляду.

2.Вогненебезпечні матеріали: будь-які предмети, які містять у собі легкозаймисті рідини, чи то запальнички, чи то балони з газом, категорично не можна залишати в машині в спекотну погоду. Це може призвести до пожежі.

3 Аерозолі: те саме, що і з вогненебезпечними матеріалами. На спеці аерозолі можуть вибухнути і призвести до нещасного випадку.

4. Ліки: зміни температури згубні для більшості ліків, які не переживають поріг вище 25 градусів Цельсія.

5. Їжа і напої: швидкопсувні продукти, на кшталт молока, м’яса, риби і яєць категорично не можна залишати в машині в спеку, і вже тим більше потім вживати в їжу. Це може призвести до розладів шлунково-кишкового тракту або отруєння.

Джерело Апостроф
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти