На дорогах готують масові перевірки

Зняття заборони на планові перевірки перевізників допоможе значно знизити кількість ДТП, стверджують в «Укртрансбезпеці».

Кілька років тому в Україні ввели тимчасову заборону на планові перевірки суб’єктів господарювання, які займаються перевезеннями людей і вантажів. Передбачалося, що це допоможе пожвавити ринок перевізників. В принципі, так і вийшло. Правда, виник «побічний ефект» – збільшилася кількість ДТП за участю «маршруток», повідомляє autonews.ua.

Багато перевізників скористалися моментом, і перестали дотримуватися автомобільного законодавства. Чому? Просто їм не загрожували штрафи й адміністративна відповідальність.

Перевірки експертів «Укртрансбезпеки», проведені за кілька останніх місяців, виявили численні порушення. Наприклад, водії стали рідко проходить медогляд, а машини – техогляд.

За останні 2-3 тижні в Україні сталося кілька великих ДТП за участю пасажирських мікроавтобусів, в яких загинуло багато людей. Відразу після цього почалися перевірки перевізників, які виявили численні порушення.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти