Механіки назвали 3 причини, чому не варто заливати в автомобіль бензин марки А-92 замість А-95

Зростання цін на українських АЗС змушує автомобілістів шукати способи економії, серед яких вибір дешевшого палива. Серед іншого, водії стали замислюватися про перехід на бензин А-92 замість звичного А-95. Автомеханіки назвали 3 вагомі причини, чому робити цього не варто.

Рекомендації виробника: бензин А-92 сьогодні можна вважати специфічним, оскільки сучасні автомобілі адаптовані для роботи з високооктановим паливом. Перш, ніж заливати в бак те чи інше паливо, потрібно ознайомитися з рекомендаціями автовиробника, вони пишуться не просто так. Може так статися, що ваша машина просто не пристосована для роботи з цим типом бензину.

Несумісність із паливною системою автомобіля: у деяких моделях А-92 не рекомендований через проблеми з утворенням відкладень у системі впорскування або карбюраторі. У довгостроковій перспективі це може призвести до несправностей.

Витрата палива: багато хто не знає, але двигунам зазвичай потрібно більше бензину марки А-92, ніж А-95, щоб видавати ту продуктивність, яку від них чекають водії. Таким чином економія через різницю цін може повністю бути зведена нанівець.

Джерело Avtosota
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти