Найгірші з найкращих: названо ТОП-3 найменш надійних автомобілів Toyota

Японський автомобільний бренд Toyota відомий надійністю і довговічністю своїх автомобілів. Жоден авторитетний рейтинг якості не обходиться без його моделей. Водночас у лінійці Toyota є й моделі, які експерти не рекомендують купувати через їхню проблемність. Спираючись на дані проєктів J.D. Power і Consumer Reports, експерти виділили три таких автомобілі.

Toyota bz4X
Електричний кросовер був створений у 2022 році, зокрема, щоб скоротити кількість скарг автовласників на поломки. Адже, як відомо, електрокари простіші в експлуатації та обслуговуванні, а отже рідше потребують втручання механіків. Однак J.D. Power оцінює надійність bz4X лише в 64 бали зі 100 можливих. Consumer Reports дав моделі ще менше балів – 47. Найчастіше нарікання тут лунають на адресу болтів маточини колеса, які часто послаблюються і провокують відпадання дисків під час руху, також були помічені проблеми з дисплеями в салоні.

Toyota Supra GR 2021
Повернення легенди не викликало захоплення у шанувальників бренду. Колись улюблений багатьма спорткар отримав найнижчу оцінку надійності серед усіх Toyota за останні 20 років.

Toyota Sienna
Сімейний мінівен отримав безліч скарг на роботу розсувних дверей, а також інші проблеми, за які експерти J. D. Power знизили моделі оцінку надійності до 77 балів зі 100, а Consumer Reports і зовсім дав авто всього 52 пункти.

Джерело Today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти