Досвідчений механік назвав головну проблему будь-якого автомобіля

Американський автоблогер, механік із 56-річним стажем роботи Скотті Кілмер розкрив водіям головну проблему будь-якого автомобіля, яку категорично не можна ігнорувати. Її перевірка має стати щоденним ритуалом автомобіліста.

Багатьом може здатися, що обстеження щодо тиску в шинах – це другорядний елемент обслуговування транспортного засобу, але Кілмер з повною відповідальністю переконує, що це не так. Особливо слід приділяти увагу тиску в шинах тоді, коли машина починає трястися або їхати нерівно. Механік пояснює, що якщо в одному колесі тиск менший, ніж в інших, воно амортизуватиме гірше, що вплине на якість їзди. Також нерівномірність тиску або його невідповідність рекомендованим параметрам погіршує керованість автомобіля і підвищує витрату палива.

Перевіряти тиск найкраще на нерозігрітих шинах – вранці до початку поїздки. Робити це потрібно за допомогою невеликого пристрою під назвою манометр, який можна купити в будь-якому автомобільному магазині. Якщо тиск нижчий за рекомендований виробником авто, то необхідно підкачати колесо.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти