Розкрито секрет довговічності автомобіля, який проїхав понад 5 млн кілометрів

Сучасні автомобілі часто викликають питання щодо надійності та доцільності подальшої експлуатації вже після 300-400 тисяч кілометрів пробігу. На цьому тлі важко уявити, що в цьому світі є моделі, які здатні проїхати 5 мільйонів кілометрів і більше.

Про такий видатний автомобіль пише Motorbiscuit. Повідомляється, що її власником був американець Ірв Гордон, який до 1966 року навіть не чув про існування такої марки як Volvo. Саме тоді рекламу спортивного купе спортивного купе Volvo P1800S у журналі Car and Driver 25-річному автолюбителю показав його друг. Молодий хлопець залишився вражений зовнішнім виглядом машини і одразу ж вирушив до автосалону. За словами Гордона, вперше сівши за кермо цього автомобіля, він більше не хотів з нього виходити. Покупка обійшлася йому в 3695 доларів, хоча, за словами американця, машина їздила на всі 10 тисяч.

Протягом наступних 35 років Ірвінг проїжджав щодня на своєму улюбленому Volvo не менше 200 кілометрів. Коли американець побив світовий рекорд із найбільшого пробігу на персональному авто, проїхавши 2,7 мільйона кілометрів, йому зателефонували з Volvo. У компанії навіть умовили чоловіка знятися для реклами бренду. Але на цьому Гордон не зупинився і продовжив щодня їздити Америкою на своєму купе, а потім почав об’їжджати на ньому Європу. “Я просто так чудово провів час, і все тому, що я купив цю машину”, – зізнався чоловік, коли подолав позначку в 5 мільйонів кілометрів пробігу.

Гордон помер 2018 року у віці 77 років. У чому був його секрет? Як хороший учитель природознавства, він прочитав підручник. У даному випадку це було керівництво з експлуатації. Він сумлінно міняв моторне мастило у своєму Volvo кожні 5000 кілометрів і трансмісійну рідину кожні 40 000 кілометрів. При цьому Ірв завжди відрізнявся акуратністю водіння і ніколи не був нерозважливим.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти