Названо 10 найкращих гібридних автомобілів для тривалих поїздок

Плануючи тривалу подорож на автомобілі, одним з головних питань є вибір відповідного транспортного засобу. Гібридні автомобілі, що поєднують у собі ефективність і комфорт, стають дедалі популярнішими серед тих, хто віддає перевагу довгим поїздкам. Експерти видання TopSpeed склали свій список з 10 ідеальних моделей, які забезпечують оптимальне поєднання пробігу і комфорту для довгих поїздок.

2024 Lexus LS 500h
Загальний запас ходу: 892 кілометри
Lexus LS 500h пропонує високий рівень комфорту і розкоші, а також значний запас ходу, роблячи його ідеальним вибором для тривалих поїздок.

2024 Toyota Corolla Hybrid
Загальний запас ходу: 909 кілометрів
Toyota Corolla Hybrid поєднує в собі надійність і економічність, забезпечуючи комфортну подорож на великі відстані без зайвих зупинок.

2024 Lexus ES 300h
Загальний запас ходу: 935 кілометрів
Lexus ES 300h пропонує розкішний інтер’єр та чудову ефективність пального, що робить його чудовим вибором для тривалих поїздок із комфортом.

2024 Toyota Crown
Загальний запас ходу: 956 кілометрів
Toyota Crown забезпечує розкішний досвід водіння і значний запас ходу, що робить його ідеальним компаньйоном для довгих подорожей.

2024 Honda Accord Hybrid
Загальний запас ходу: 987 кілометрів
Honda Accord Hybrid пропонує відмінне поєднання комфорту і економічності, роблячи його прекрасним вибором для тривалих поїздок по дорогах.

2024 Hyundai Sonata Hybrid
Загальний запас ходу: 998 кілометрів
Hyundai Sonata Hybrid забезпечує чудову ефективність палива та комфортну подорож на великі відстані без зайвих зупинок.

2024 Toyota Prius
Загальний запас ходу: 1035 кілометрів
Toyota Prius славиться своєю надійністю та економічністю, роблячи його чудовим вибором для тривалих поїздок із мінімальними витратами на паливо.

2024 Hyundai Elantra Hybrid
Загальний запас ходу: 1078 кілометрів
Hyundai Elantra Hybrid пропонує комфортабельний інтер’єр і високу ефективність палива, роблячи його ідеальним для тривалих поїздок.

2025 Toyota Camry
Загальний запас ходу: 1104 кілометри
Toyota Camry пропонує розкішний інтер’єр і високий запас ходу, роблячи його чудовим вибором для довгих подорожей на автомобілі.

2024 Mercedes-Benz S580e 4Matic
Загальний запас ходу: 756 кілометрів
Mercedes-Benz S580e 4Matic поєднує в собі розкіш і технологічні інновації з високою ефективністю, забезпечуючи комфортну та екологічно чисту подорож.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти