Назвали простий, але ефективний спосіб економити на бензині щодня

Вартість палива продовжує зростати, ставши викликом для багатьох автолюбителів. У той час як це може здатися непереборною проблемою, експерти стверджують, що деякі прості зміни в поведінці за кермом можуть значно скоротити витрати на заправку машини.

Одна з найважливіших порад, яку можна застосувати, це зміна розкладу поїздок. Замість кількох коротких поїздок рекомендується об’єднати їх в одну більш тривалу. Це не тільки знизить навантаження на двигун, а й допоможе скоротити витрату палива.

Фахівці підкреслюють, що прогрітий двигун працює більш ефективно. Тому, часті запуски на холодну можуть збільшити витрату пального, навіть якщо загальна пройдена відстань залишається тією самою.

На YouTube-каналі World Driving було опубліковано серію рекомендацій щодо економії пального, в якій фахівці діляться цією порадою. Вони зазначають, що хоча багато хто віддає перевагу коротким поїздкам через свою зручність, об’єднання кількох маршрутів в один може виявитися вигідним рішенням для гаманця і для екології.

Джерело Express
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти