В Україні можуть відтермінувати обмеження для водіїв-ухилянтів: що змінилося

З 18 травня набув чинності гучний закон про посилення мобілізації. Серед іншого документ передбачає, що військовозобов’язані громадяни повинні оновити свої дані в ТЦК протягом 60 днів. Тим, хто цього не зробить, загрожують штрафи та обмеження, пише Today.ua.

Так, водіїв транспортних засобів, які ухиляються від військового призову та постановки на облік новий закон дозволяє обмежувати у праві керування їхнім транспортом. Винятками є випадки, коли під опікою громадянина є діти з інвалідністю або вони самі є інвалідами I чи II групи. Водночас у Раді вже заявили, що зазначений термін для оновлення даних може бути недостатнім, через що велика кількість громадян просто не встигнуть цього зробити і потраплять під необґрунтовані санкції.

До парламенту вже внесли законопроєкт №11305, який дає змогу збільшити граничний термін оновлення даних із 60 до 150 днів. Таким чином і обмеження для ймовірних ухильників можуть ввести пізніше.

Наразі влада пропонує військовозобов’язаним громадянам оновлювати дані за допомогою особистої явки в ТЦК, ЦНАП, а також через особистий кабінет військовозобов’язаного в застосунку «Резерв+».

Джерело Today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти