Українці пересядуть на азербайджанські автомобілі

Азербайджансько-іранський автомобільний завод “Хазар” планує почати в 2019 році експорт своїх автомобілів в країни СНД. Про це повідомила в четвер офіційний представник азербайджанської автомобільної компанії AzerMash Вероніка Аллахвердієва, пише Укравтопром.

Автомобілі під брендом KHAZAR почали випускатися в березні 2018 року і на сьогоднішній день випущено понад 300 автомобілів.

Йдеться про перебрендований IKCO Dena, який, в свою чергу, був розроблений на базі Peugeot 405.

Азербайджанський завод є спільним підприємством AzerMash і Iran Khodro, в якому 75 відсотків належать азербайджанському ВАТ «Азермаш», а решта 25 відсотків – Iran Khodro. Іранська сторона внесла свою частку в СП технічною та інжиніринговою складовою.

Виробництво розташоване на південному сході Азербайджану в Нефтчалінській промисловій зоні. Його потужність становить близько 10 тисяч автомобілів на рік. Всі автомобілі, що складаються на заводі, відповідають стандартам Євро-5. У поточному році планується виробити 1,5 тис. автомобілів.

Як повідомляють представники СП, в даний час комплектуючі для автомобілів виробляються в Ірані, проте в майбутньому планується налагодити їх виробництво в Азербайджані.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти