В Україні випускатимуть електрокари

Тільки почала роботу дев’ята сесія ВР України VIII скликання, як законодавці в транспортному комітеті розглянули низку законопроектів, які стосуються не лише стимулювання розширення ринку електромобілів в Україні, а й розвитку галузі електромашинобудування.

Йшлося про податкові та митні пільги при ввезенні електромобілів в Україні, їх використанні перевізниками, створенні мережі нових зарядних станцій, яким скасують ліцензування на продаж електроенергію, передає x-rss.com.

Цими законодавчими ініціативами передбачено значне поліпшення екологічної ситуації в державі, зменшення кількості викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище.

«На мою думку, найголовніше те, що в законопроектах пропонується надання вигідних умов інвесторам, які будуть створювати підприємства з будівництва електротранспорту в Україні. Таким чином ми не тільки наповнимо внутрішній ринок екологічно чистими видами транспорту, але і побудуємо вітчизняні конкурентоспроможні сучасні автоскладальні підприємства», – пише на своїй сторінці FB Ярослав Дубневич, голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти