«Укравтодор» похвалився кількістю відремонтованих доріг

На сьогодні в середньому по Україні виконано робіт з будівництва та ремонту доріг на 63% від плану. Про це сьогодні сказав голова Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

“На сьогодні загалом по Україні маємо виконання 63%. Це середній показник від планових показників на цей рік. І кожен тиждень ця цифра зростає”, — сказав він.

Новак уточнив, що насправді виконано набагато більше робіт, але, пояснив він, акти виконаних робіт та зарахування коштів можуть бути здійснені тільки після перевірки якості побудованих доріг.

При цьому, за словами Новака, в окремих областях відсоток виконання ремонтних робіт становить 97%.

“Найкраще виконання: Закарпатська — 97%, Кіровоградська — 92%, Запорізька, Волинська, Сумська, Донецька, Тернопільська — 85%. Наразі найслабші показники: Миколаївська — 17%, Житомирська та Київська — по 24%, що пов’язано із блокуванням тендерів, затвердженням проектної документації тощо”, — сказав голова “Укравтодору”.

Також він розповів, що агентство протягом січня-серпня цього року перерахувало ОДА на ремонт доріг із запланованих 11,5 млрд грн вже 7,2 млрд грн.

“Згідно з нашою інформацією, на сьогодні використано лише 4,3 млрд грн”, — додав він.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти