Зовсім скоро потік старих і нових автомобілів з Європи збільшиться в рази

Комітет з питань довкілля Європейського парламенту запропонував до 2025 року знизити рівень викидів СО2 нових автомобілів до 20%. До 2030 року вони повинні бути скорочені до 45%. В наступному місяці Європарламент голосуватиме щодо цих пропозицій, передає autonews.ua.

З 1 вересня 2018 року в Європі ввели новий стандарт щодо визначення рівня викидів СО2 і витрати палива у нових автомобілів. Вважається, що цей стандарт більш точний, ніж той, який був раніше. Однак, новий стандарт через свою точність привів до збільшення податку на автомобілі в більшості європейських країн. Чому? Тому, що вони, виявляється, викидають в атмосферу більше СО2, ніж передбачалося раніше.

Тому багато європейських автовиробників були змушені тимчасово призупинити виробництво своїх машин. У них просто не вистачає стендів для тестування автомобілів (для відповідності новому тесту вони повинні бути обладнані спеціальним фільтром).

У Європі хочуть до 2030 року знизити рівень викидів в атмосферу шкідливих речовин на 40%. Для цього і приймаються обмеження за рівнем викидів СО2. Автовиробникам, звичайно, це не дуже подобається, але їм довелося змиритися. Тому вони стали більше вкладати грошей в розробку і виробництво електромобілів.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти