Названо найнебезпечнішу дорогу України

З весни 2019 року в Україні стартують масштабні роботи з безпеки на дорогах. А поки радник міністра інфраструктури України, фахівець з питань транспорту Віктор Загреба вивчив нинішній стан справ і в інтерв’ю Апострофу назвав найнебезпечнішу дорогу країни.

«Кілька років тому я робив статистичні підрахунки, намагаючись виявити, яка дорога в Україні найгірша з точки зору безпеки. Як не дивно, це траса М-06 «Київ – Чоп». На ній найвища смертність, практично один загиблий на три кілометри. Ми зробили таку аналогію: якщо ви їдете за кермом до Львова і слухаєте музику, в кінці кожного треку є маленька пауза, то можна сказати що це хвилина мовчання за тими, хто на цьому місці загинув. І ось скільки пісень ви прослухаєте від Києва до Львова, стільки людей загинуло на цій ділянці за минулий рік. Це величезна кількість. Там щорічно гине близько 200 чоловік, немов розбивається цілий аеробус, і так щороку. Тому це найнебезпечніша дорога в Україні», – пояснив Загреба.

Нагадаємо, раніше на безпеку українських доріг виділили майже три мільярди гривень. Відповідну держпрограму Кабмін затвердив у квітні-2018. Крім того, Кабінет міністрів затвердив бюджет на ремонт доріг в 2019 році. На ці цілі виділять 56 млрд гривень, що на 9 млрд гривень більше, ніж в 2018 році. На місцеві дороги, зокрема, буде направлено 17 млрд гривень.

Поки що тільки за перше півріччя 2018 року ДТП в Україні загинули 1 237 осіб, постраждали – 12,8 тис. Всього за січень-червень відбулося більше 68 тис. аварій, з них з потерпілими – 9,9 тис. ДТП.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти