«Євробляхери» порушують усі можливі закони й обманюють державу, – думка

Власники нелегально ввезених в Україну авто на єврономерах вкотре мітингують під під будівлею Кабміну вимагаючи знизити митні ставки і відремонтувати дороги. При цьому учасники акції забувають, що самі незаконно оминули податки, за рахунок яких, у тому числі, відбувається відновлення інфраструктури у містах. Про це заявили у прес-службі корпорації “Богдан”.

“Ремонт доріг – це дуже важлива вимога, але чи мають право на неї ті, хто порушує закон і обманює державу? Мітингувальники забувають, що не платять податки, які мали б піти також на відновлення інфраструктури українських міст. Йдеться про гроші за розмитнення авто, які платять всі, хто в Україні купує легальні авто. Але власники авто на єврономерах чомусь вважають, що їх ця норма не стосується”, – зауважили у “Богдані”.

При цьому у корпорації підкреслили, що Уряд вже запропонував неприпустиме зниження акцизів на розмитнення авто. Закон щодо розмитнення нелегальних машин із європейською реєстрацією призведе до того, що український бюджет втрачатиме до 2 млрд гривень на рік.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти