Як нова поліція «розводить» водіїв (ВІДЕО)

Поліцейський пред’явив водієві тест з драгера, який показав, ніби водій п’яний – 0,3 проміле. Надалі під відеозапис водій вимагав повторно пройти тест, оскільки взагалі не вживав алкоголю. Повторний тест під відеозапис показав нульовий рівень алкоголю!

Як виявилось, в автомобілі поліції сиділа підставна людина, яка на першому тесті «дихала» в драгер. І цей тест з 0,3 проміле алкоголю пред’являли водієві, якого зупинили, нібито це був його результат, пише у Facebook Дорожній адвокат.

ЖАХ! ЯК НОВА ПОЛІЦІЯ «РОЗВОДИТЬ» ТВЕРЕЗОГО ВОДІЯ НА СТАН АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ!

ЖАХ! ЯК НОВА ПОЛІЦІЯ «РОЗВОДИТЬ» ТВЕРЕЗОГО ВОДІЯ НА СТАН АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ЩОБ НЕ ОПИНИТИСЬ НА МІСЦІ ЦЬОГО ВОДІЯ.Поліцейський пред’явив водієві тест з драгера, який показав, ніби водій п’яний – 0,3 проміле. Надалі під відеозапис водій вимагав повторно пройти тест, оскільки взагалі не вживав алкоголю. Повторний тест під відеозапис показав нульовий рівень алкоголю! Як виявилось, в автомобілі поліції сиділа підставна людина, яка на першому тесті «дихала» в драгер. І цей тест з 0,3 проміле алкоголю пред’являли водієві, якого зупинили, нібито це був його результат.ЯК ДАЛІ ПОВИНЕН ДІЯТИ ВОДІЙ? ВАША ВІДПОВІДЬ У КОМЕНТАРЯХ!Безкоштовні поради щодо запобігання неправомірним штрафам поліції та митниці на сторінці: https://www.facebook.com/doradvpozov/ Підписуйтесь!Допомога в оскарженні штрафів поліції чи митниці за номерами 050-758-11-74 (viber) або 067-171-16-11. Працюємо дистанційно у всіх регіонах України. ЗАПИШІТЬ ЦІ НОМЕРИ НА МАЙБУТНЄ!

Publiée par Дорожній Адвокат sur Jeudi 20 septembre 2018


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти