Українці приголомшили автомобільний світ своєю новою розробкою

В Україні розробили власну систему регулювання тиску в с/г-шинах. Інженери ПААЗ створили систему, що дозволяє оперативно змінювати тиск в шинах сільгосптехніки, що дозволяє знизити витрату палива, зменшити знос шин і підвищити тягові властивості, пише autonews.ua.

Інженери ПААЗ розробили конструкцію, з зовнішнім підведенням (компресор з водяним охолодженням), яка використовує систему клапанів і пневмопроводів машини, і без використання електроніки.

Така концепція спрощує конструкцію мостів, придатна для модернізації раніше випущеної техніки (а також може використовуватися для причепів і спарених коліс), підвищує ремонтопридатність.

Контроль тиску в кожному контурі здійснюється механічними манометрами, перемикання рівня тиску проводиться за допомогою трипозиційного тумблера типу (on) -off- (on). Манометри і тумблери розташовані на панелі управління і контролю, встановленої в кабіні.

Тиск в шинах переднього і заднього мостів для польових робіт і руху по дорогах можна регулювати окремо, і навіть під час руху.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти