Uber потрапив у новий скандал

Американський сервіс замовлення таксі Uber досяг судового угоди про врегулювання колективного позову 50 штатів США і округу Колумбія проти компанії у зв’язку з спробою приховати витік даних клієнтів в 2016 р, пише znaj.ua.

Компанія влетіла на великі гроші, а саме $148 млн. Крім штрафу, Uber наказано запровадити систему оповіщення і запобігання витоку даних, створити систему відстеження поведінки співробітників і найняти незалежного аудитора з кібербезпеки, щоб не допустити повторного витоку інформації. “Ця рекордна сума повинна продемонструвати: ми не потерпимо якого б то ні було нехтування законом і захисту чутливої інформації співробітників і клієнтів”,   заявила прокурор округу Андервуд.

У листопаді 2017 р. з’ясувалося, що Über більше року приховував інформацію про крадіжку даних своїх клієнтів. Хакерська атака сталася в жовтні 2016 р. Хакери отримали імена, адреси електронної пошти та номери телефонів близько 57 млн користувачів і водіїв сервісу по всьому світу. Це величезна цифра, враховуючи кількість клієнтів по всьому світу. Також було викрадено приблизно 600 000 номерів водійських посвідчень.

Хакери, які в 2016 р. викрали дані 50 млн клієнтів і 7 млн водіїв Uber, діяли з Канади і США, повідомив в лютому цього року начальник служби інформаційної безпеки компанії Джон Флінн. Замість того, щоб проінформувати користувачів про витік і звернутися в правоохоронні органи, компанія виплатила хакерам $100 000 в якості викупу за вкрадені дані. Тепер же компанія поплатитися за своє нахабство.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти