Як виглядає “автомобіль мрії” українця (ФОТО)

Цей чорний BMW має назву – «Phantom» . У нього сяючі диски на великих колесах зі спортивною гумою, двері, що відчиняються проти напряму руху автомобілю, цікава конструкція капоту, що піднімається разом з передніми крилами. Салон же оздоблений деревом.

Серце автомобіля – його двигун, що має потужність більш ніж 160 кінських сил та об’єм 2,5 літра. Він запозичений від автомобіля BMW вісімдесятих років. Це авто із старенької іржавої БМВ 30-х років створював майже дев’ять років власник однієї з майстерень на околицях Запоріжжя Сергій Назаренко.

Сергій розповідає – колись навчався у Московському університеті на факультеті промислового дизайну, де і здобув професійні навички. Вони й допомогли йому розробити ескізи автомобіля і потім втілити їх у життя. За цими кресленнями можна роздивитися як починалася робота над автомобілем. Вимальовувалися перші ескізи капоту, задньої частини авто та елементи салону – сидіння.

Автомобіль BMW «Phantom» брав участь не в одній виставці в нашому місті й сусідніх. У 2016 році на виставці Ретромобілів у Запоріжжі навіть отримав перше місце. Сергій намагається берегти свій улюблений Фантом. І все ж таки виїжджає на ній на море з дітьми і дружиною Ларисою. І розповідає про плани – купити автомобіль ще й для своєї дружини, старий Мерседес, щоб потім власноруч зробити з неї новий шедевр автотюнінгу.

Джерело: Телекомпанія АЛЕКС


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти