Скоро Україну заполонять вживані авто з Китаю

У Китаї задумалися про експорт автомобілів з пробігом. Вже скоро старі китайські машини можна буде побачити на європейському ринку і, можливо, навіть українському.

Як повідомляє сайт «Автолюбителі», обсяги продажів нових автомобілів в КНР вражають. Наприклад, у вересні тут було продано більше 2 мільйонів авто. З огляду на темпи продажів нових авто, об’єм вторинного ринку також зростає швидкими темпами. Як результат, у влади виникло питання – що робити з автомобілями?

Керівництво країни прислухається до великих виробників і компаній і незабаром має намір запустити експорт уживаних автомобілів. При цьому за кордон можуть поїхати не тільки автомобілі місцевих брендів, але і таких гігантів, як FAW-Volkswagen, Beijing-Benz, Changan-Ford, Dongfeng-Honda, FAW-Toyota.

З огляду на те, що одним з найбільшим експортером машин є Європа, то незабаром сюди можуть хлинути і б/у авто. Зрозуміло, в Німеччині або Франції мало хто цікавитиметься автомобілями з Китаю, а ось в країнах Східної Європи, такі авто можуть стати популярними.

Не виключено, що незабаром китайські авто з пробігом з’являться і на українському ринку. Тим більше, що влада готує жорсткі заходи по відношенню до «єврономерів».


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти