В Україні почали евакуйовувати покинуті автомобілі

Сьогодні, 12 листопада, у Львові почали евакуацію покинутих автомобілів. За даними ЛМР, таких авто у Львові є близько 70-ти. Їх планують евакуювати до кінця року. Про це під час брифінгу повідомив заступник міського голови Львова з житлово-комунального господарства Сергій Бабак, пише tvoemisto.tv.

У ЛМР підрахували 67 адрес із покинутими авто. Евакуацією займається управління безпеки міста та муніципальна варта. Сьогодні евакуйовали перший автомобіль із вулиці Костя Левицького.

«Як тільки ми оголосили, що з понеділка почнемо забирати авто – то від мешканців почалися додаткові дзвінки, заяви, нам почали вказувати на автомобілі. Сьогодні плануємо забрати ще декілька авто – і до Нового року приберемо всі покинуті машини», – каже Сергій Бабак.

За його словами, причин, аби покинути своє авто може бути декілька: від’їзд власника за кордон, смерть власника чи байдужість. Чиновник запевнив, що у кожному випадку з власниками розбиратимуться окремо.

«Критеріїв є два: авто запарковане або покинуте з порушенням правил дорожнього руху, перешкоджає проїзду і порушує правила благоустрою, як покинуті авто на газонах, дитячих майданчиках та в парках», – каже Сергій Бабак.

За покинуті авто також потрібно буде сплатити штраф. Як повідомив керівник управління безпеки міста Юрій Діль, порушники повинні будуть заплатити штраф за адміністративне правопорушення 255 грн, оплатити послуги евакуатора – 720 грн та сплатити кожен день перебування авто на штрафмайданчику, а це 144 грн за добу. Після тижня перебування авто на майданчику, доба коштуватиме 40 грн.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти