Ремонт відомого моста може зупинитися через похолодання

На Центральному мосту вже в середині грудня можуть відкрити рух по обидві сторони. Про це на прес-конференції повідомив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко, пише 056.ua.

За його словами, існує кілька варіантів продовження ремонту моста. Зараз головна проблема – зниження температури повітря, яке може негативно вплинути на якість асфальтного покриття.

«З постачальниками у нас зустріч буде завтра. Це організація з Великобританії, яка постачає нашому підряднику гідроізоляційний матеріал. Вони рекомендують після температури -1 або -2 його не вкладається. Будемо розглядати різні варіанти. Є другий варіант – можливо в цьому році ми виконаємо всі основні роботи, за винятком укладання асфальтового покриття. Може бути, ми відкриємо міст в середині грудня по обидва боки руху. А до заміни покриття ми повернемося в лютому-квітні місяцях», – розповів Михайло Лисенко.

Також він повідомив, що на даний момент роботи на низовій частині моста вже завершені. Всього в ході ремонту облаштували тротуарні блоки, бар’єрну огорожу, замінили деформаційні шви, контактну мережу, замінили та відремонтували цілому майже тридцять балок.

Нагадаємо, 4 жовтня заступник мера Дніпра Михайло Лисенко в черговий раз озвучив терміни завершення капремонту – 25-26 грудня 2018 року.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти