Українці стали частіше купувати авто у кредит

У жовтні Ощадбанк вийшов на рекордний рівень видачі автокредитів – до 200 кредитів на місяць. З початку 2018 року клієнти отримали в Ощаді понад 1300 кредитів на придбання автомобілів на загальну суму 700 млн. грн. – у п’ять разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. На ринку автокредитування банк посідає 4 місце. У 2018 році його частка досягла 14%, збільшившись з початку року на 10%.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Найбільш популярні  марки автомобілів, що придбаваються у кредит, – Renault, Toyota, KIA, HYUNDAI, Audi, BMW. Особливою популярністю авкторедити користуються у клієнтів преміального сегмента. Так, за обсягами продажу в кредит Mercedes-Benz Ощадбанк є лідером серед інших українських банків з найбільшою часткою кредитів.

«Щомісяця ми нарощуємо темпи видачі автокредитів. Якщо в січні ми видавали до 40 кредитів, то в жовтні – вже майже 200. Переваги наших програм, які було оновлено на початку року, оцінили не лише клієнти, а й експерти ринку. Нещодавно одразу дві флагманські програми автокредитування – «Ощад драйв» та «Легкий кредит» – визнано найкращими в рамках Prostobank Awards від компанії «Простобанк Консалтинг», – зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти