«Євробляхери» можуть працювати на російські спецслужби, – експерт

В Україні пройшла акція громадянської непокори. Її організували власники автомобілів на іноземній реєстрації. Люди блокували дороги у багатьох регіонах країни. Вимагали, аби депутати переглянули прийняті 8 листопада законопроекти. Зокрема норми, які стосуються коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

За допомогою «євробляхерів» намагаються розхитати ситуацію в країні. Таку думку Gazeta.ua висловив політолог Михайло Басараб.

“Власники євроблях – це переважно чоловіки працездатного віку, люди авантюрної вдачі. Щоб наважитися ввезти в країну автомобіль поза межами законодавчого поля, треба бути людиною нігілістичного налаштування. Завдяки цьому «євробляхери» стали настільки впливовим і специфічним суб’єктом в нашій країні”, – розповідає експерт.

Ситуація, яка склалася навколо автомобілів на іноземній реєстрації, матеріал для впливу і тиску.

“Ці люди – хороший ґрунт для використання у маніпулятивних цілях ворожими спецслужбами. Було б дивно, якби Росія не звернула увагу на «євробляхерський рух» і не спробувала використати його у своїх цілях. Адже там спеціалізуються на формуванні мережі агентів-провокаторів ще з часів царської охранки. Це давня традиція російських спецслужб. Ймовірно, у середовищі лідерів «євробляхерів» вже є спеціально навчені люди. Росія робитиме спроби використати цей рух у деструктивних цілях для провокацій, нагнітання суспільних конфронтацій і політичної дестабілізації”, – каже політолог.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти