В Укравтодорі розповіли про ситуацію на дорогах

Станом на 8 год. 27 листопада опади у вигляді снігу спостерігається в Сумській, Вінницькій, Черкаській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Сніг з дощем в Полтавській та Харківській областях. На сході та півдні – дощ.

Про це інформує офіційна сторінка Укравтодору в Facebook.

Температура повітря в північних, центральних та західних областях коливається від +2° до -5°С, у східних та південних областях -2° +8°С.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Стан покриття на а/д державного значення мокре, у Вінницькій, Черкаській, Івано-Франківській, Київській та Хмельницькій областях покриття засніжене.

На перевальних ділянках доріг сніг. Температура повітря від +0°С до -5°С. Стан покриття засніжене.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 842 одиниць техніки та 1343 робітників, в черговому режимі – 657 одиниць техніки та 863 робітника.

За повідомленням УкрГМЦ: 27 листопада на більшій частині території України складні погодні умови: у центральних, більшості західних та східних областей сильні опади у вигляді снігу та дощу, налипання мокрого снігу, ожеледь; у південній частині та на Донеччині вночі сильний дощ; на дорогах країни, крім південної частини, ожеледиця.

Неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху та не перевищуйте дозволену швидкість.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти