Водіїв попереджають про туман та ожеледицю

Станом на ранок вівторка, 4 грудня місцями невеликий дощ в більшості західних областей, Київський, Дніпропетровській, Донецькій та Миколаївській області місцями туман.

Середня температура повітря в північних, центральних від -1° до  +2°С,  південних та західних областях  коливається від -1° до +6°С, у східних областях -6° -1°С.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.  Продовжуються роботи з обробки доріг протиожеледними матеріалами на ділянках доріг де є загроза виникнення ожеледиці.

Стан покриття на а/д державного значення місцями мокре. У Івано-Франківській та Запорізькій областях місцями ожеледиця. Луганській  області  засніжене.

На перевальних ділянках доріг в Закарпатській області невеликий  дощ. Температура повітря від  0°С  до +2°С. Стан покриття мокре, на Вишківському перевалі засніжене.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 284 одиниць техніки та 480 робітників, в черговому режимі – 1038 одиниць техніки та 1418 робітників.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти